newsmarket.com.ua

Ціна на нафту продовжує падати

  Ціни на нафту продовжують знижуватися на побоюваннях надлишку на ринку.

  Надлишок пропозиції на ринку нафти становить вже близько 3 млн барелів на добу. Про це повідомляє видання ZN,UA. Світові ціни на нафту у понеділок, 17 серпня, демонструють негативну динаміку на тлі побоювань щодо надлишку пропозиції на нафтовому ринку. Вартість WTI тримається нижче $42 за барель, свідчать дані торгів.

  Вартість жовтневих ф'ючерсів на Brent знижувалася на 1,14% - до $48,63 за барель. Ціна вересневих ф'ючерсів на нафту WTI опускалася на 1,25% - до $41,97 за барель. Інвестори припускають, що зняття санкцій з Ірану сприятиме збільшенню поставок нафти з країни на світовий ринок, що призведе до зростання надлишку пропозиції "чорного золота".

  За словами представника ОПЕК в Ірані Мехді Асалі, надлишок пропозиції на ринку нафти становить вже близько 3 млн барелів на добу, а основний надлишок поставок в останні півроку зафіксовано з боку Саудівської Аравії та Іраку. Крім побоювань, пов'язаних з Іраном, американська нафтогазосервісна компанія Baker Hughes повідомила в п'ятницю, що кількість бурових установок, зайнятих у видобутку нафти у США, виросла за тиждень на 2 одиниці (672 штуки, або плюс 0,29%).

  "Основи ринку не змінилися. Ринок продовжує рухатися вниз, і робить він це без зупинки. Запаси у США залишаються високими для цього часу року", - заявив агентству Bloomberg старший аналітик CMC Markets Рік Спунер.

  Нагадаємо, через падіння цін на нафту комерційний курс рубля продовжує падати.

  Попередній матеріал
  Донецьком рухаються танки (фото)
  Наступний матеріал
  Росіянам обіцяють бразильське і китайське сало замість українського
  Теги:
  Loading...