Тристоронні газові переговори продовжать у серпні

  Про це заявив віце-президент Європейської Комісії Марош Шевчович у Брюсселі.

  За його словами, Україна, Росія та ЄС продовжать газові переговори на технічному рівні у серпні. Тим самим підготують ґрунт для перемов на політичному рівні вже у вересні.

  "У нас буде зустріч після літніх канікул на рівні експертів. І вже у вересні ми зустрінемося на політичному рівні. За цей час ми спробуємо краще підготуватися, щоб уникнути розбіжностей у подальших перемовах. Попри складну природу вчорашньої зустрічі, було очевидно, що тристоронній формат працює. Зараз ми розроблятимемо подальші пропозиції, як просуватися далі", - зазначив віце-президент Європейської комісії Марош Шевчович

  Україна готова продовжити переговори про постачання газу з Росії, але головною умовою є обґрунтована й економічно виважена ціна, а також зрозуміла формула на весь опалювальний сезон 2015-16 року. Повідомила про це прес-служба Міністерства енергетики й вугільної промисловості.

  Нагадаємо, раніше у НАК "Нафтогаз України" заявили, що відсьогодні Україна призупиняє купівлю російського газу, доки не будуть узгоджені умови постачання. Рішення ухвалили після провалу вчорашніх Тристоронніх газових переговорів у Відні між Євросоюзом, Україною та Росією. Водночас заявили: Транзит російського газу для Європи перебоїв не зазнає і продовжиться у повному обсязі.

  Попередній матеріал
  ГПУ скерувала до суду обвинувальний акт проти керівників "Беркуту", яких підозрюють у силовому розгоні Майдану
  Наступний матеріал
  Харківська область виконала план щодо призову строковиків: новобранців не направлятимуть у зону АТО