Пивоварський 5.ua

Третій транш Світового банку витратять на будівництво доріг - Пивоварський

  Третій транш Світового банку у $560 млн, який Україна може отримати у 2016 році, планується використати на будівництво доріг.

  Про це сьогодні, 16 вересня, на брифінгу заявив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, повідомляє "Укрінформ".

  "Зі Світовим банком ми завершимо перемовини по третьому траншу на 560 млн дол., які, якщо рада директорів Світового банку погодить, ми зможемо використовувати наступного року. Ці гроші будуть використані на відрізок Київ-Харків, відрізок Полтава-Харків ми проведемо до Харкова, частина грошей піде на дорогу Миколаїв-Кіровоград-Херсон, і зробимо завдаток на відрізок Львів-Одеса",- сказав міністр.

  З його слів, окрім Світового банку, Міністерство інфраструктури веде переговори з іншими фінансовими установами про кредитування на згадані цілі.

  "ЄБРР і ЄІБ, враховуючи, що дефолту в Україні не відбулось, готові продовжувати спілкуватися з нами про нові дороги", - зазначив Пивоварський.

  Як повідомляв 5.ua, у вівторок, 15 вересня, рада директорів Світового банку схвалила виділення позики в $500 млн  за системним проектом "Друга програмна позика на політику розвитку фінансового сектора" (FSDPL2). Ці кошти допоможуть підтримати Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, а також стабілізувати банківський сектор України.

  Попередній матеріал
  У Манчестері в'язень провів дві з половиною доби на даху тюрми
  Наступний матеріал
  В зоні АТО настало нетипове затишшя - Стельмах
  Теги:
  Loading...