5.ua

Третій транш кредиту від МВФ Україна отримає після ухвалення податкового кодексу та держбюджету – Яресько

  За словами Наталії Яресько, компромісний проект податкового кодексу готовий.

  Третій транш кредиту від МВФ за програмою розширеного фінансування EFF Україна отримає після ухвалення податкового кодексу та бюджету на 2016 рік. Принаймні, на це розраховує міністр фінансів, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Як тільки зробимо (виконаємо ці умови – 5.ua), можемо очікувати рішення МВФ", - сказала міністр на прес-конференції в Києві в середу, 9 грудня.

  За словами Наталії Яресько, компромісний проект податкового кодексу готовий. У міністерстві фінансів сподіваються, що у парламенті документ приймуть до кінця поточного року.

  У той же час вона уточнила, що проекту остаточного оновленого меморандуму економічної політики за підсумками другого перегляду програми EFF поки немає.

  Як повідомляв 5.ua, 8 грудня МВФ скасував заборону на фінансову підтримку країн, що не погасили свої державні борги. Це рішення, зокрема, дозволить Україні, яка продовжує з Росією переговори про реструктуризацію отриманого ще президентом Януковичем кредиту на суму $3 млрд, отримати додатковий кредит на реалізацію своєї антикризової програми.

  Попередній матеріал
  Мінфін пропонує запровадити інвестиційний податковий кредит
  Наступний матеріал
  Заступника голови держслужби експортного контролю схопили на хабарі у $250 тис.