5.ua

Транш МВФ дасть можливість розпочати активні економічні реформи в Україні - Продан

Перший транш Міжнародного валютного фонду за новою програмою розширеного фінансування Extended Fund Facility (EFF) дасть можливість Україні розпочати активні економічні реформи.

Про це в ефірі безстрокового телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявила народний депутат від "Блоку Петра Порошенка", член комітету ВР з питань податкової та митної політики Оксана Продан.

"Транш МВФ, який ми отримаємо, дасть можливість нам розпочати активні реформи в економіці. Тому що досі основним завданням, яке ставилося урядом перед собою і перед парламентом, - це отримати цей транш", - зазначила вона.

Нагадаємо, сьогодні, 11 березня, о 16:00 за київським часом має відбутися засідання Ради директорів МВФ, у ході якого буде ухвалюватися рішення про надання Україні нової, чотирирічної програми кредитування економіки в обсязі $17,5 млрд. Україна очікує на позитивне рішення.

Раніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що Україна виконала усі попередні умови отримання програми. Глава Міністерства фінансів Наталія Яресько заявила, що Україна очікує, що перший транш фінансування з боку Міжнародного валютного фонду може становити $5 млрд.

Попередній матеріал
Російського радіоінженера звинуватили в державній зраді за відправлене до Швеції резюме
Наступний матеріал
Яценюк попросив Мін'юст надати Гаазькому трибуналу докази причетності РФ до анексії Криму

Прем'єр: Україна очікує позитивного рішення МВФ щодо надання $25 млрд

Україна очікує перший транш від МВФ у розмірі $5 млрд - Мінфін

МВФ обговорить програму EFF щодо фінансової допомоги Україні 11 березня

Другий транш від МВФ Україна може отримати у квітні - Абромавічус