5 канал

Технічний стан пасажирських і вантажних потягів покращиться найближчим часом - Пивоварський

Міністерство інфраструктури створить нову програму, яку суттєво дозволить змінити якість пасажирського і вантажного залізничного парку, а також надасть нові робочі місця.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський. "На сьогодні поставлена задача звантажити наші Міністерства інфраструктури та залізниці вагоннно-ремонтні підприємства, відправити на ремонт якомога більше існуючих вагонів та проаналізувати можливість закупки нових вагонів", - сказав він.

За його словами, найближчим часом буде змінено якість пасажирського та вантажного залізничного транспорту. "Приблизно тиждень тому прем'єр-міністр поставив завдання, дав доручення мені та міністру економіки розробити програму  відновлення промисловості України через відновлення "Укрзалізниці". Ми зараз працюємо над цим питанням. Ми створимо нову програму, яку суттєво дозволить змінити якість як пасажирського, так і вантажного парку, а з іншого боку надасть нові робочі місця та нові замовлення для промисловості України", - зауважив міністр.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України прийняв новий статут для корпоратизованої "Укрзалізниці" і призначив виконувача обов'язків голови правління компанії.

Повну версію розмови з Андрієм Пивоварським читайте в рубриці Інтерв'ю

Попередній матеріал
Порошенко розповів, якою бачить Україну наприкінці своєї каденції
Наступний матеріал
Боротьба з "санкційними" товарами в РФ не стихає: "під ніж" ідуть добавки для спортсменів та шуби