minfin.com.ua

Світовий банк виділив Україні на будівництво доріг $560 млн

Україна підписала протокол про отримання від Світового банку першої частини третього траншу кредиту на суму 560 млн доларів.

Гроші підуть на будівництво ділянки дороги Полтава-Харків, повідомив на своїй сторінці у Facebook перший заступник міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер.

Посадовець заявив: "У п'ятницю (попри підвивання деяких "доброзичливців"-провісників) підписав від української сторони Протокол щодо отримання від Світового банку 560 млн доларів (перша частина від третього траншу) на будівництво ділянки Полтава-Харків". Він також додав, що другу частину - 240 млн доларів - виділять згодом і тепер потрібно очікувати ратифікації у відповідь з боку Світового банку. Шульмейстер розповів і деякі деталі про третій транш Світового банку: "У цьому третьому транші будуть і інші компоненти - у тому числі і проектування дороги Львів-Кіровоград-Херсон".

Facebook / Володимир Шульмейстер

Нагадаємо, у серпні 2015 року прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що черговий транш МВФ збільшить золотовалютний запас України до 12 млрд доларів. 

Попередній матеріал
У Парижі РФ підтримала необхідність розблокування процесу звільнення заручників - Єлісєєв
Наступний матеріал
Канадські лікарі готові робити безкоштовні операції бійцям АТО
Теги:
Loading...