5 канал

Світовий банк виділив Україні кредит у $500 млн - Яценюк

  Світовий банк прийняв рішення щодо виділення Україні $500 млн на проведення економічних реформ.

  Про це сьогодні на розширеному засіданні уряду за участі голів обласних державних адміністрацій повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  "Світовий банк вчора прийняв рішення щодо виділення Україні $500 млн на проведення економічних реформ. І ми очікуємо отримання цих коштів до 9 вересня поточного року. Це відкриває нам двері для додаткового фінансового ресурсу, які Україна зможе отримати від Японії та від інших міжнародних контрибуторів. Загальний обсяг коштів від Японії – це ще додатково $300 млн", - сказав прем'єр.

  За його словами, Світовий банк розглядає питання щодо подальшої підтримки України - це ще $500 млн, які надійдуть на рахунки українського уряду, що створить реальну подушку економічної стабільності.

  Також Яценюк додав, що наразі фінансова ситуація в Україні є досить стабільною, а також є достатні ресурси, щоб утримувати стійкість. "Станом на сьогодні на єдиному казначейському рахунку є 30 млрд грн. Окрім цього, на валютних рахунках уряду є 35 млрд грн. Золотовалюьні резерви Національного банку вже сьогодні складають $12 млрд", - зазначив глава уряду.

  Як повідомляв 5.ua, 4 серпня Україна отримала кошти від Міжнародного валютного фонду відповідно до рішення Ради директорів фонду про виділення другого траншу кредиту обсягом $1,7 млрд. Ці кошти будуть спрямовані на поповнення міжнародних резервів.

  Попередній матеріал
  На Харківщині горіла електричка
  Наступний матеріал
  ООН: потік мігрантів через Балкани може досягти 3 тисяч людей на день
  Теги:
  Loading...