minfin.com.ua

Світовий банк виділив Україні кредит у $500 млн на розвиток фінсектора

  Рада директорів Світового банку у вівторок увечері схвалила виділення позики в $500 млн за системним проектом "Друга програмна позика на політику розвитку фінансового сектора" (FSDPL2).

  Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна", посилаючись на заяву Світового банку.

  Ці кошти допоможуть підтримати Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, а також стабілізувати банківський сектор України шляхом проведення діагностики найбільших банків та їх рекапіталізації і реструктуризації у разі потреби.

  У Світовому банку уточнили, що з початку року його допомога Україні з урахуванням цієї операції досягне $1,215 млрд, включно з $1 млрд прямої бюджетної підтримки, і підтвердили плани довести її до кінця 2015 року до $2 млрд.

  Очікується, що угоду про отримання Україною цього кредиту підпишуть у середу в Києві. Від України її підпише міністр фінансів Наталія Яресько, від Світового банку - директор СБ у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан.

  Як повідомляв 5.ua, 16 липня Верховна Рада ухвалила закони, які мали розблокувати отримання від міжнародних партнерів кредитів на суму $3,2 млрд.

  4 серпня Україна отримала кошти від Міжнародного валютного фонду відповідно до рішення Ради директорів фонду про виділення другого траншу кредиту обсягом $1,7 млрд.

  25 серпня Світовий банк прийняв рішення щодо виділення Україні $500 млн на проведення економічних реформ. 

  Нагадаємо, польські інвестори готові реалізувати в нашій країні протягом чотирьох років проект із розвитку альтернативної енергетики вартістю $200 млн.

  Попередній матеріал
  Терористи продовжують вести провокаційний вогонь – штаб АТО
  Наступний матеріал
  Експертиза ДНК допомогла встановити імена 235 загиблих бійців АТО
  Теги:
  Loading...