фото krm.gov.ua

Світовий банк погіршив прогноз щодо розвитку російської економіки у 2016 році

  Світовий банк погіршив прогноз розвитку економіки Російської Федерації в наступному році.

  Про це повідомляє Ехо Москви. Аналітики організації пов'язують це зі зниженням нафтових котирувань і більш високими обсягами позик, які доведеться робити Кремлю у 2016 році.

  "У своєму прогнозі Світовий банк очікує, що російський ВВП "впаде" майже на 0,7%. Раніше йшлося про 0,1%. Падіння цін на нафту позначиться на показниках російського фінансового ринку і призведе до прискорення інфляції. Справа в тому, що базовий сценарій виходив з очікувань середньорічних цін на 2016-й у $53 за барель, тепер ця цифра впала до $49. Збережеться тиск на курс рубля, а більш високі ризики інфляції змусять російський Центробанк посилити грошово-кредитну політику. Знизиться кредитоспроможність підприємців і домашніх господарств країни", - вважає провідний економіст Світового банку по Росії Біргіт Хансл.

  Також відзначається, що у 2017 році Росії варто очікувати меншого зростання, він складе не більше 1,3% ВВП за умови збереження санкцій і низьких цін на нафту. При цьому ситуація на світових ринках може призвести до подальшого перегляду показників прогнозу.

  Нагадаємо, заява Яценюка обвалила акції "Сбербанка России" та біржові індекси РФ.

  Попередній матеріал
  МЗС: країни-члени ЄС можуть заблокувати безвізовий режим, якщо Україна не виконає взятих на себе зобов'язань
  Наступний матеріал
  Росія має вплинути на сепаратистів, щоб ті виконували Мінські угоди – Керрі