Фото з відкритих джерел

Світовий банк підтвердив прогноз падіння ВВП України у цьому році і зростання у наступних

  Світовий банк підтвердив прогноз падіння економіки України в 2015 році на рівні 7,5% і зростання на 2% у 2016 році й на 3% у 2017-му. 

  Про це повідомляє "УНІАН" із посиланням на прогноз розвитку світової економіки від СБ. "Економіка України, як очікується, впаде на 7,5%, і перспективи подальшого зростання багато в чому ґрунтуються на припущенні, що конфлікт на сході країни буде вирішено, а уряд продовжить реформи, схвалені в першу чергу програмою з Міжнародним валютним фондом", – йдеться в прогнозі Світового банку.

  Окрім цього зазначається, що конфлікт на Донбасі зменшив можливості для зростання. До того ж ситуацію ускладнює необхідність скорочення внутрішнього попиту за рахунок бюджетної консолідації, скорочення пенсій та підвищення тарифів.

  "Водночас у країні видно й перетворення – в енергетиці, в банківській сфері, в управлінні державними підприємствами та в протидії розвитку корупції", - відзначив СБ, наголосивши, що все це вкрай важливо продовжувати для забезпечення макроекономічної стабільності, підвищення довіри інвесторів, стабілізації інфляційних очікувань. 

  При цьому в СБ наголошують, що безпосередньо військова загроза відіграватиме вирішальну роль у загальному переліку ризиків для економіки України. "Збереження геополітичного тиску стримуватиме можливості зростання для України", – зазначили в банку. 

  Попередній матеріал
  На Полтавщині затримали прокурора-хабарника
  Наступний матеріал
  Правоохоронці затримали двох посадовців-хабарників на Кіровоградщині
  Теги:
  Loading...