blitz.if.ua

Сумські податківці відсудили 1 млрд грн в "Укрнафти"

  Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав ПАТ "Укрнафта" сплатити 1,043 млрд грн на користь держави в особі Охтирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Сумській області.

  Про це повідомили у прес-службі Головного управління ДФС у Сумській області, передає "Укрінформ".

  "Починаючи з серпня минулого року, підприємство, яке займається видобуванням нафти, газу та газового конденсату, не виконувало зобов’язання зі сплати податків за користування надрами на території Охтирського району. Так, компанія заборгувала 819,3 млн грн рентної плати за користування надрами для видобування нафти. З рентної плати за користування надрами для видобування природного газу - 220,7 млн грн. З рентної плати за користування надрами для видобування газового конденсату - 3,74 млн грн. Судове рішення прийняте 25 липня 2015 року. Кошти повинні бути стягнуті за рахунок готівки, що належить "Укрнафті", і з рахунків у банках, обслуговуючих компанію", - розповіли у прес-службі.

  За інформацією податківців, головне управління ДФС у Сумській області неодноразово зверталося до Сумської обласної ради та ініціювало звернення до Державної служби геології та надр України про зупинення терміну дії спеціальних дозволів на користування надрами, поки підприємство повністю не погасить борг.

  Як раніше повідомляв 5.ua, "Укрнафта" за півроку збільшила чистий прибуток майже утричі.

  Попередній матеріал
  Лагард розповіла Порошенку, що пишається народом України
  Наступний матеріал
  Синоптики прогнозують в Україні теплі вихідні