polonia-consulting.com.ua

Суд відхилив позов Польщі щодо газопроводу "Північний потік"

  Гамбурзький суд без пояснення рішення відхилив позов Польщі стосовно блокування розвитку портів через розташування відрізку газопроводу "Північний потік".

  Про це повідомляє "Радіо Польща".

  "Гамбурзький суд відхилив позов польської сторони, що стосується ділянки газопроводу Nord Stream, який блокує розвиток польських портів у Щецині і Свиноустьї", - йдеться у повідомленні. У відповідь на рішення суду представники Польщі заявили, що почекають на письмове обґрунтування відхилення позову, а потім "подадуть оскарження до суду вищої інстанції".

  Нагадаємо, позов передбачав перебудову відрізку газопроводу так, аби в польські порти могли заходити судна із глибшою осадкою. Наразі газопровід розташований на глибині 16 метрів, що дає змогу проходити кораблям з осадкою до 13,5 м. Польська сторона подала позов до Гамбурзького суду в 2011 році, посилаючись на європейське і міжнародне законодавство, яке гарантує свободу морських перевезень.

  Як повідомляв 5.ua, Президент України Петро Порошенко впевнений, що "Північний потік-2" загрожує енергетичній безпеці ЄС та України.

  Попередній матеріал
  У Китаї через зсуви гірських порід десятки людей вважаються зниклими безвісти
  Наступний матеріал
  Могеріні: Євросоюз не зніме санкції з РФ в обмін на співпрацю щодо сирійського конфлікту
  Теги:
  Loading...