Суд в Росії визнав законним арешт майна фабрики Roshen

  Московський міський суд визнав законним арешт майна на близько 1,5 млрд рублів кондитерської корпорації Roshen.

  Як повідомляє агенція "Інтерфакс", апеляційна скарга адвоката Максима Крупського, який представляє інтереси ВАТ "Липецька кондитерська фабрика Roshen", була відхилена, а рішення Басманного суду вступило в законну силу. Згідно з матеріалами справи, до арештованого майна фабрики потрапили склади, кілька цехів і земельна ділянка. Накладення арешту на майно позбавляє компанію права розпоряджатися цим майном до 13 вересня 2015 року.

  У суді адвокат Максим Крупський наполягав на незаконності арешту майна фабрики і просив його скасувати. На його думку, арештоване майно відповідає завданому збитку. "Збиток становить 181 млн рублів, однак майно чомусь заарештували на 1,5 млрд рублів, що перевищує суму збитку майже увосьмеро",- сказав він.

  Адвокат також наголосив, що у слідства немає доказів, що майно отримано злочинним шляхом. "ВАТ Roshen не є обвинуваченим, підозрюваним у справі і не може ним бути як юридична особа. Справу порушено стосовно невстановлених осіб",- сказав він.

  У свою чергу, прокурор просила скаргу відхилити. Вона не заперечувала, що згідно з вироком суду кримінальну відповідальність буде накладено на конкретну фізичну особу, однак це не звільняє від відповідальності і юридична особа. "Збиток буде стягнуто з юрособи на користь держави ",- сказала прокурор.

  28 квітня кондитерська корпорація Roshen заявила про арешт майна ВАТ "Липецька кондитерська фабрика Roshen" загальною вартістю 2 млрд рублів. Згідно з прес-релізом, це рішення ухвалило Головне слідче управління СК РФ на підставі постанови Басманного районного суду Москви.

  Офіційний представник СКР Володимир Маркін повідомляв у квітні про порушення кримінальної справи за фактом шахрайського розкрадання (ч. 4 ст. 159 КК РФ) 180 млн рублів шляхом незаконного відшкодування з бюджету РФ податку на додану вартість ВАТ "Липецька кондитерська фабрика Roshen". На території фабрики, а також в офісах науково-виробничої фірми "Металімпрес" у Нижньому Новгороді були проведені обшуки.

  За даними слідства, в 2012-2013 роках представники зазначених організацій направили в міжрегіональну інспекцію ФНС у Липецькій області підроблені документи про нібито виконані в 2012 році роботи з будівництва кондитерської фабрики на загальну суму понад млрд рублів, зокрема вимагаючи відшкодування ПДВ у розмірі понад 180 млн рублів".

  Попередній матеріал
  Розігнані єреванські мітингувальники спробують знову зібратись увечері
  Наступний матеріал
  Британця заарештували за вечерю на даху поліцейської автівки