rbc.ua

Стало відомо ім'я британця, який очолив "Укрнафту"

  Акціонери "Укрнафти" обрали головою компанії британця Марка Роллінза.

  Як повідомляє Інтерфакс-Україна, за його кандидатуру проголосували 99,97% кворуму. "Я думаю, що зможу привнести свій досвід у компанію і зробити її краще. У мене є досвід вирішення проблем між акціонерами і державою, а також досвід реструктуризації роботи. Я вважаю, що сильна компанія "Укрнафта" є запорукою сильної України", - заявив Роллінз. Він повідомив, що до цього працював в одній із найбільших британських нафтогазовидобувних компаній - BG Group.

  Окрім цього, загальні збори акціонерів компанії прийняли рішення, що ПАТ "Укрнафта" направить на виплату дивідендів не менше 99,9% чистого прибутку за 2014 рік. Було затверджено  чистий прибуток "Укрнафти" за 2014 рік у розмірі 1,264 млрд грн. НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти", групі компаній, пов'язаних із акціонерами Приватбанку (Дніпропетровськ), - близько 42% акцій.

  Нагадаємо, міноритарні акціонери ПАТ "Укрнафта" подали позов до Стокгольмського арбітражу проти України. Позов стосується газу, а сума претензій становить $5 млрд, повідомив бізнесмен Ігор Коломойський.

  Попередній матеріал
  У столиці хочуть перейменувати ще 12 вулиць
  Наступний матеріал
  У Києві відкрили перший офіс патрульної служби