5.ua

США можуть виділити Україні ще $300 млн на укріплення безпеки

  190 мільйонів доларів нададуть сполучені штати для впровадження реформ в Україні. Допомогу ще на 300 мільйонів доларів має розглянути Конгрес.

  Про це заявив віце-президент США Джо Байден під час зустрічі прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком. Він запевнив, що "історія буде жорстким суддею для України, якщо реформи буде провалено".

  "США нададуть Україні 190 мільйонів доларів у вигляді прямої допомоги для впровадження реформ. Зокрема, йдеться про реформу поліції. Адже є реформи, які вже почали впроваджувати, але для їх втілення потрібна допомога. Ці гроші підуть на допомогу укріпленню громадянського суспільства. Ми зараз працюємо над тим, щоб надати ще 300 мільйонів доларів Україні для допомоги в галузі безпеки. Я сподіваюся, що Конгрес ухвалить цей акт", - заявив Байден.

  Арсеній Яценюк, зі свого боку, заявив: уряд має чіткий план дій щодо впровадження реформ: "З боку українського уряду я вас можу чітко запевнити в нашому плані щодо подальших дій. В першу чергу, це дерегуляція і зменшення впливу влади на економічні процеси. Друге - реформа української як податкової системи, так і української державної фіскальної служби. Третє - боротьба з корупцією на митниці. Четверте - приватизація. П'яте - запровадження нових стандартів управління державними компаніями".

  Попередній матеріал
  Прогнозоване русофільство на тлі терактів: у Франції на регіональних виборах перемагають праворадикали
  Наступний матеріал
  У Москві на автобусній зупинці прогримів вибух
  Теги:
  Loading...