Facebook / S&P Global

S&P підвищило рейтинг України

  Завершення реструктуризації зовнішнього боргу дозволило Україні покращити свій фінансовий рейтинг.

  Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’s підвищило короткострокові і довгострокові суверенні рейтинги України за зобов’язаннями в іноземній валюті з рівня SD ("вибірковий дефолт") до рівня B–/B. Цей рівень все ще є "високо спекулятивним", але все ж дає можливість залучати деякі закордонні запозичення, хоча не з провідних західних інвестиційних фондів, зазначили в агенції.

  Нагадаємо, 14 жовтня Україна завершила процедуру кризової реструктуризації свого зовнішнього комерційного боргу.

  В S&P зазначили, що це підвищення рейтингу відображає те, що уряд України поступово втілює реформи, що підтримують бюджетну, фінансову й економічну стабільність, а також бере до уваги поліпшення деяких зовнішніх показників України, зокрема, зростання валютних резервів.

  Крім того, Standard & Poor’s також підвищило рейтинги України за зобов’язаннями в національній валюті – з рівня CCC+/C до позначки B–/B.

  Це агентство раніше, 25 вересня, дало Україні суверенний рейтинг «вибіркового дефолту» через те, що домовленість Києва з кредиторами передбачала 20-відсоткове скорочення основної суми боргу.

  6 жовтня іще одне з трьох провідних рейтингових агентств, Fitch, знизило рейтинг України до переддефолтного рівня через те, що Київ пропустив сплату за єврооблігаціями на суму 500 мільйонів доларів. 

  Попередній матеріал
  У Києві четверо дітей захворіли на вірусний гепатит А у дитсадку
  Наступний матеріал
  У Ріо-де-Жанейро вибухнули десятки будинків
  Теги:
  Loading...