АН-32 для Індії 5.ua

Сьогодні "Укроборонпром" передав ВПС Індії п'ять літаків Ан-32

Сьогодні державний концерн "Укроборонпром" передав ВПС Індії п'ять модернізованих літаків Ан-32.

Це остання, уже восьма за ліком, партія літаків, які українські авіаконструктори відремонтували і осучаснили для індійців. Контракт з Міністерством оборони Індії підписаний на загальну суму $400 млн і передбачає модернізацію сорока індійських Ан-32.

Українці впоралися з роботою. В "Укроборонпромі" кажуть, що виконання такого колосального контракту тепер відкриває перспективи співпраці з іншими країнами. Зокрема, підписані уже нові домовленості, цього разу з Єгиптом, про ремонт літаків їхніх військово-повітряних сил.

"Це було непросте завдання. Щоденна, кропітка праця колективу 410-го заводу в кооперації з сотнею підприємств, які брали участь як комплектатор у реалізації цього контракту, видали нам сьогодні результат", - зазначив заступник генерального директора "Укроборонпрому" Артур Херувимов.

"Результат виконаного цього етапу, тобто ремонту 40 літаків, дає нам підстави розраховувати на те, що не тільки індійські замовники, а й замовники інших країн, а ми це вже відчуваємо за зверненнями, які йдуть до нас - це і Шрі-Ланка, і Бангладеш, і Ірак, і Перу - готові повторити їхній шлях", - додав генеральний директор ДП "Завод 410 ЦА" Сергій Подрєза.

Як повідомляв 5.ua, на виставці Dubai Airshow 2015 Україна презентувала нові Ан-178 і Ан-132.

Нагадаємо, в "Укроборонпромі" очікують прийняття на озброєння ЗСУ української снайперської гвинтівки. Калібр снайперського знаряддя - 12,7х109, довжина ствола - 1000 мм. Прицільна дальність сягає 1,5 км, а максимальна дальність стрільби понад 2 км. 

Попередній матеріал
Станцію метро "Академмістечко" зачинили для входу та виходу пасажирів (оновлено)
Наступний матеріал
Вплив представників Росії на події на Майдані під час Революції Гідності був, це питання нині досліджується - ГПУ
Теги:
Loading...