Сьогодні Україна потребує міжнародної фіндопомоги на понад $40 млрд - Президент

  Україні на даному етапі необхідна міжнародна фінансова допомога в обсязі понад $40 млрд.

  Про це заявив Президент України Петро Порошенко на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром Швеції Стефаном Левеном.

  "Загальний пакет, який формується для допомоги Україні, та фінансова підтримка, фінансовий фундамент реформ, який є захисником для нашої національної валюти, для нашого платіжного балансу, для наших золотовалютних резервів, загалом сьогодні повинен перевищувати $40 млрд", - сказав Глава української держави.

  "За нашими розрахунками, при напруженій нашій роботі цього буде достатньо, якщо реформи щодо залучення інвестицій, по створенню інвестиційного клімату, по боротьбі з корупцією, справедливому суду, по іншим крокам, що дозволять комфортно інвесторам себе почувати, будуть здійснені. Я впевнений, що це буде зроблено дуже швидко і ефективно", - додав Порошенко.

  Відповідаючи на запитання, на який обсяг першого траншу розраховує Україна, Президент сказав: "Чим більше - тим краще".

  При цьому Порошнко пояснив, що рішення про надання кредиту МВФ Україні стане першим кроком в отриманні Україною фіндопомоги.

  Він зазначив, що від рішення МВФ залежить вступ в силу багатьох інших двосторонніх договорів про надання Україні фінансової допомоги.

  "Це рішення і Світового банку, і міжнародних фінансових організацій, і рішення інших банків, включаючи ЄБРР, і рішення про кредитні гарантії США на суму понад $2 млрд, рішення про третю хвилю макрофінансової допомоги Євросоюзу..., яка перевищує €1,8 млрд, і рішення про декілька сотень мільйонів, які надають всі країни, починаючи від Канади і закінчуючи Японією", - сказав Порошенко.

  Попередній матеріал
  У Дебальцевому Україна втратила 66 бійців - Порошенко
  Наступний матеріал
  За добу загинув один боєць АТО, ще п'ятеро поранені - Лисенко

  ЄС може виділити Україні ще 1,8 млрд. євро допомоги

  МВФ обговорить програму EFF щодо фінансової допомоги Україні 11 березня

  Комітет Європарламенту підтримав надання макрофінансової допомоги Україні

  Порошенко: уряд Швеції виділить Україні безвідсоткову позику у $100 млн