wikimapia.org

Сєвєродонецьку ТЕЦ та Криворізьку ТЦ приватизують

  Відповідне розпорядження опубліковано на сайті Кабміну.

  Про це пише "РБК-Україна". Кабмін розпорядився приватизувати "Криворізьку Теплоцентраль" (ТЦ) і Сєвєродонецьку теплоелектроцентраль (ТЕЦ). Відповідне розпорядження № 579-р від 4 червня 2015 р. опубліковане на сайті Кабміну. "Приватизувати об'єкти паливно-енергетичного комплексу за переліком згідно з додатком", - йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, що на думку Олександра Боровика, в державній власності має залишитися до 15 стратегічних підприємств, решту ж необхідно приватизувати. Про це колишній перший заступник міністра економікизавив в інтерв'ю "5 каналу". 

  "Нам треба звільнити наш ринок у країні – це ринок землі, ринок підприємств. У нас 3500 підприємств в державній власності. Усе, що може бути зроблено приватно, має бути зроблене приватно. І чим швидше держава може вибігти з економічного сектору – тим краще. Нам треба дивитися на приватизація не так, щоб покращити одне підприємство, а так, щоб покращити цілу економіку. Треба залишити 10-15 стратегічних підприємств – з ними можна щось робити, але всі інші треба якнайшвидше приватизувати", - зазначив він.

  Попередній матеріал
  У Широкиному терористи знищили дитячу базу відпочинку "Маяк" (фото)
  Наступний матеріал
  Російських туристів суттєво поменшало за кордоном