СБУ 5.ua

СБУ зупинила відшкодування податків заводам Ахметова за співпрацю з "ДНР"

  СБУ зупинила відшкодування податку на додану вартість трьом підприємствам холдингу "Метінвест", зареєстрованим на контрольованих сепаратистами територіях.

  Про це повідомляє прес-служба СБУ.

  Не відшкодують ПДВ таким підприємствам Ріната Ахметова, як ТОВ "Метінвест-Україна", ПАТ "Харцизький трубний завод" та ПАТ "Єнакієвський металургійний завод". 

  Як повідомили в СБУ, ці суб'єкти господарювання подали документи на відшкодування ПДВ, попри те, що їх юридичні та фактичні адреси, а також виробничі потужності знаходяться на територіях тимчасово контрольованих терористичною організацією "ДНР". Але завдяки реагуванню співробітників спецслужби у Державній казначейській службі тимчасово зупинено фінансування цих підприємств та необґрунтовані бюджетні видатки на їхню користь. Прес-служба СБУ наголошує, що відповідно до положень Бюджетного кодексу України, здійснення витрат державного бюджету відбудеться тільки після повернення тимчасово окупованих терористами територій під контроль української влади.

  Нагадаємо, у серпні 2015 року СБУ заявила, що компанія "Паралель", що управляє автозаправним бізнесом групи Ріната Ахметова СКМ, забезпечувала пальним терористів.

  Попередній матеріал
  Європарламент ухвалить резолюцію щодо Сенцова і Кольченка
  Наступний матеріал
  Кількість викликів одеської поліції зросла, люди починають їй довіряти – представник патрульної служби міста
  Теги:
  Loading...