ukrenergo.energy.gov.ua

СБУ перешкодила закупівлі трансформаторів для "Укренерго" за завищеною ціною

  Співробітники Служби безпеки України блокували у Львівській області тендер, який оголосило регіональне представництво державного підприємства "НЕК" Укренерго".

  Як повідомляє прес-служба СБУ, правоохоронці з'ясували, що переможцем тендеру на закупівлю трансформаторів на суму 554 мільйони гривень стало підприємство, яке не мало законних підстав для участі у ньому. У ході подальшої перевірки співробітники спецслужби встановили, що у пропозиції цього підприємства вартість продукції була завищена приблизно на 40%.

  Завдяки своєчасному реагуванню СБУ тендерний комітет державного підприємства прийняв рішення про скасування конкурсних торгів. Внаслідок чого було скасовано укладання збиткових для держави контрактів.

  Нагадаємо, у ЗМІ висловлювалися припущення щодо непрозорої процедури тендеру на закупку трансформаторів та завищеної ціни на них. 19 липня міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин коментував ситуацію в ефірі "5 каналу". "Важливо зробити цю тендерну процедуру прозорою і публічною", - наголосив Демчишин.

  Попередній матеріал
  Сестра Савченко сподівається на обмін льотчиці за Мінськими угодами
  Наступний матеріал
  Алібі Надії Савченко підтверджується дуже просто і його засвідчили всі, хто міг – сестра льотчиці