censor.net.ua

Російський суд визнав незаконними дії податкової щодо фабрики Roshen

  Арбітражний суд Липецької області підтримав позов Липецької кондитерської фабрики проти податкових органів.

  Як повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на повідомлення суду, "рішення і дії визнані незаконними повністю". Справа розглядалася з грудня 2014 року.

  Згідно з матеріалами суду, фабрика, яка є дочірньою компанією українського концерну Roshen, звернулася до суду у зв'язку з тим, що міжрайонна інспекція ФНС по найбільших платниках податків по Липецької області за результатами перевірки оштрафувала її на 4,5 млн рублів, нарахувала пені в розмірі майже 1,8 млн рублів і запропонувала сплатити недоїмку ПДВ в сумі 29,2 млн рублів за IV квартал 2014 року.

  Крім того, податковий орган визнав необґрунтованим застосування до фабрики податкових відрахувань за IV квартал 2014 року в сумі більше 55 млн рублів і в зв'язку з цим відмовив їй у відшкодуванні ПДВ майже на 26 млн рублів. У даний час суд розглядає ще два позови підприємства, в яких воно також оскаржує претензії податкових органів.

  Нагадаємо, раніше московський суд визнав законним арешт майна на близько 1,5 млрд рублів кондитерської корпорації Roshen. 28 квітня кондитерська корпорація Roshen заявила про арешт майна ВАТ "Липецька кондитерська фабрика Roshen". Це рішення ухвалило Головне слідче управління СК РФ на підставі постанови Басманного районного суду Москви.

  Попередній матеріал
  Акціонери "Укрнафти" спрямують на виплату дивідендів 100% прибутку минулого року
  Наступний матеріал
  Зі столичної патрульної поліції звільнили чотирьох співробітників
  Теги:
  Loading...