Новая газета

Російський рубль продовжив падіння і побив лютневий антирекорд

  Курс долара на Московській біржі перевищив 64 рублі, а євро – 70 рублів. Востаннє такі цифри фіксували під час лютневого обвалу російської валюти.

  Європейська валюта на торгах на Московській біржі подолала позначку в 70 рублів, передає "Медуза". Станом на 13:05 за євро давали 70,01 рубля, що на 81 копійку більше рівня попередніх торгів. До цього вище позначки в 70 рублів євро торгувався ще в березні 2015 року. Тоді російський Центробанк вкиданнями величезних коштів на ринок зумів уберегти російську валюту від подальшої девальвації.

  Долар на біржових торгах також дорожчає. Станом на середину дня американська валюта торгувалася по 64,21 рубля, що на 75 копійок більше, ніж днем раніше. Попередній раз вище позначки в 64 рубля курс долара на біржі піднімався в лютому.

  Тим часом, барель нафти Brent на біржі ICE в Лондоні нині вартує 49,55 долара, здешевівши порівняноі з попередньою торговою сесією на 0,08%.

  Курс російської валюти почав різко знижуватися в другій половині липня. З 20 липня долар до рубля подорожчав приблизно на 11%, а євро – на 13%. Біржові аналітики називають головною причиною зниження курсу рубля до основних світових валют падіння світових цін на нафту.

  Нагадаємо, заступник голови НБУ (2005-2009) Олександр Савченко вважає, що російська валюта поступово падає до курсу 100 рублів за долар.

  Попередній матеріал
  Генпрокуратура спростувала інформацію про перевірку стосовно Сакварелідзе
  Наступний матеріал
  На місцевих виборах у жовтні буде лише один бюлетень – заступник глави АП