Фото ipress.ua

Російські компанії досі заправляють українські літаки – нардеп

  Парламентарії з'ясували, що засновниками двох компаній, які заправляють українські літаки, є російські корпорації.

  Про це йдеться у депутатському зверненні до голови РНБО Олександра Турчинова та прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, повідомляють у прес-службі партії "Воля".

  Депутат від "Волі" Ірина Суслова спільно з групою парламентарів закликали провести перевірку Товариства з обмеженою відповідальністю "Авіаційна Паливна Заправна Компанія" (ТОВ "АПЗК") та Товариство з обмеженою відповідальністю "Лукойл Авіейшн Україна" (ТОВ "Лукойл Авіейшн Україна").

  "Як нам стало відомо, засновниками цих компаній є російські корпорації, прямо пов'язані з керівництвом Російської Федерації. Зокрема, серед засновників ТОВ "АПЗК" значиться Компанія "Роснєфть Менеджмент Компані Лімітед", а засновником ТОВ "Лукойл Авіейшн Україна" виступає ТОВ "Лукойл Аеро", зареєстроване в м. Москва", - розповіла Суслова.

  За інформацією депутатів, згадані компанії займаються торгівлею твердим, рідким, газоподібним паливом та іншими нафтопродуктами у ключових українських аеропортах міжнародного значення, зокрема в Міжнародних аеропортах "Бориспіль", "Жуляни", "Одеса", "Харків", а також роздрібною торгівлею пальним та іншою пов'язаною діяльністю на території України.

  Депутати звертаються з проханням додати дві російські компанії до переліку структур, які підпадають під дію указу "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

  Нагадаємо, 16 вересня, Президент України підписав указ, яким ввів у дію рішення РНБО від 2 вересня, який запроваджує розширений список фізичних і юридичних осіб, до яких застосовуються санкції через причетність до анексії Криму і агресії на Донбасі. 

  Попередній матеріал
  Яценюк: Через 10 років Україна буде повністю забезпечувати себе газом
  Наступний матеріал
  Ісламісти вербують біженців у Німеччині – контррозвідка ФРН
  Теги:
  Loading...