antikor.com.ua

Російська "Альфа-груп" купує "Укрсоцбанк"

  Італійська банківська група UniCredit Group остаточно домовилася про продаж свого українського активу "Укрсоцбанку" російській фінансово-промисловій групі "Альфа-груп".

  Про це повідомляє  "Радіо Свобода" з посиланням на заяву UniCredit Group.

  На отримання необхідних дозволів регуляторних органів і завершення операції очікують упродовж 2016 року. Угода передбачає, що UniCredit Group передасть свій пакет акцій в "Укрсоцбанку" компанії ABHH, приватній холдинговій компанії з інвестиціями у кількох банківських бізнесах у СНД, в обмін на випущені акції, які відповідають частці володіння у ABHH, що дорівнює 9,9%, після закриття угоди.

  Переговори про продаж велися з серпня 2015 року. У "Альфа-груп" і Unicredit вже є досвід співпраці: кілька років тому акціонери "Альфа-груп" придбали понад 5% італійської групи.

  Якщо угода буде виконана, українці з банківськими картками нинішнього банку UniCredit втратять можливість без додаткових витрат знімати готівку у місцевій валюті у банкоматах банків групи цього банку в усіх країнах світу, де вона працює.

  Нагадаємо, у грудні Нацбанк вирішив ліквідувати "Фінанси та кредит".

  Попередній матеріал
  Якщо Путіну вдасться зруйнувати Україну, наступною буде Європа – Безсмертний
  Наступний матеріал
  США не підуть у відносинах з Росією на поступки щодо України і не скасують санкції через Крим - американський посол в Естонії
  Теги:
  Loading...