ппп agroinfo.com

Росія збирається позиватися до України через "борг Януковича"

  Російська Федерація готує позов до суду у зв'язку з невиплатою Україною боргу в $3 млрд.

  Про це сьогодні, 21 грудня, за підсумками засідання з віце-прем'єрами повідомив прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв, пише "Інтерфакс-Україна". "Нам необхідно використати захисні заходи", - сказав він.

  Так, Медведєв доручив уряду залучити юристів і почати підготовку до звернення до суду про стягнення з України боргу в $3 млрд. "Хотів би, щоб члени уряду, інші колеги, міністерство фінансів залучіть..., підготували усі необхідні рішення для того, щоб звернутися до юрисдикційного органу, який був обраний на підставі нашої угоди з Україною тоді для розгляду цього спору".

  За словами російського прем'єра, таке рішення прийнято у зв'язку із простроченням 20 грудня Україною виплат за платежами щодо єврооблігацій на $3 млрд. "Це означає, що настав фінансовий дефолт, це юридичний факт, і, якщо хочете, вже історичний факт", - сказав він.

  Медведєв також сказав, що Україна має 10 днів пільгового періоду, впродовж якого може повернути борг без штрафу: "Але, судячи із заяв українських чиновників, вони цього не робитимуть. Відповідно, через 10 днів станеться дефолт у юридичному сенсі".

  Як повідомляв 5.ua, що російська сторона відмовилася від пропозиції України реструктуризувати євробонди на $3 млрд.

  Нагадаємо, що чільник Кабміну Арсеній Яценюк неодноразово заявляв: у разі якщо Російська Федерація не прийме загальні для всіх українських кредиторів умови щодо реструктуризації боргу, то Україна готова розглядати це питання в суді.

  Попередній матеріал
  Минулої доби в зоні АТО обійшлося без втрат
  Наступний матеріал
  Росія направила до Вірменії шість військових вертольотів
  Теги:
  Loading...