Фото із відкритих джерел

Росія заборонила Білорусі, Казахстану та Вірменії імпортувати норвезьку рибу

  Відповідні листи уже відправлені країнам Митного союзу, їхня реакція наразі невідома.

  Россільгоспнагляд з 24 серпня обмежив постачання продукції з 14 норвезьких рибопереробних підприємств, передає "Медуза". Причиною російські чиновники називають відмову російським фахівцям у проведенні інспекції норвезьких рибалок, що продають продукцію до РФ. В листі з посольства Норвегії в РФ вказано, що "норвезькі компетентні органи прийняли рішення про недоцільність в умовах поточної ситуації проведення інспекції в Норвегії наступного тижня".

  За даними ЗМІ, введене Россільгоспнаглядом ембарго на імпорт норвезької риби торкнеться всіх країн, що входять до Митного союзу. Кремль вважає це необхідним для уникнення реекспорту в Росію забороненої продукції через країни Митного союзу. Відповідні листи вже направлені до посольств Білорусі, Казахстану та Вірменії – підкреслив голова Россільгоспнагляду Сергій Данкверт.

  Росія ввела заборону на ввезення риби з Норвегії в серпні 2014 року в рамках продовольчого ембарго, прийнятого у відповідь на санкції ЄС і США проти РФ. З початку серпня в Росії набув чинності указ Путіна про знищення "санкційних" продуктів. Відтоді в РФ демонстративно знищили сотні тонн харчів.

  Попередній матеріал
  Президент Польщі запропонує новий формат перемовин щодо ситуації в Україні
  Наступний матеріал
  У Вінниці влаштували велопробіг у вишиванках
  Теги:
  Loading...