znak.com

Росія з 1 січня починає знищувати продукти з України та Туреччини

  Від сьогодні у РФ починається програма з утилізації українських та турецьких продуктів, які були ввезені в країну незаконно.

  1 грудня уряд Росії опублікувало перелік продуктів з Туреччини, які потрапили під нове продуктове ембарго. У ньому знаходяться 17 товарів, серед яких - томати, огірки, апельсини, виноград, груші, тушки курей та індиків.

  Українські ж товари потрапили у "чорний список" після того, як 22 грудня Держдума підтримала внесений президентом Росії Володимиром Путіним законопроект про припинення договору про зону вільної торгівлі з Україною. Договір про ЗВТ між Києвом і Москвою передбачав безмитний режим торгівлі, лібералізацію умов обміну товарами, узгодження поставок. Але з 1 січня частина українського продовольства буде обкладатися митами, а ті види товарів, проти яких діє російське ембарго відносно ЄС, США, Канади та Австралії, будуть заборонені до ввезення.

  Відносини Росії та Туреччини загострилися після інциденту із російським військовим літаком Су-24, який турки збили 24 листопада на кордоні з Сирією. А Київ не вгодив Кремлю тим, що із 1 січня 2016 року почала діяти угода про Зону вільної торгівлі між Україною і ЄС.

  Попередній матеріал
  У новорічну ніч бойовики обстрілювали українських військових із забороненої зброї
  Наступний матеріал
  Сьогодні набувають чинності нова система адміністрування ПДВ і податкові ставки
  Теги:
  Loading...