obobrali.ru

Росія відмовилася реструктуризувати "борг Януковича"

  Російська сторона відмовилася від пропозиції України реструктуризувати євробонди на $3 млрд.

  Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" повідомив урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Віталій Лісовенко.

  За його словами, Російська Федерація не висувала офіційної зустрічної пропозиції щодо реструктуризації єврооблігацій на $3 млрд після відмови реструктуризувати цей борг.

  "Ми офіційних пропозицій від Росії не отримували. У нас була пропозиція, оригінальна, на яку вони відповіли, що не хочуть із нами розмовляти. Тому м'яч на їхньому боці", - сказав Лісовенко.

  Він також додав, що в разі якщо російська сторона буде готова долучитися до переговорного процесу, то така реструктуризація відбуватиметься в рамках критеріїв програми Міжнародного валютного фонду й обмежень, які містяться в умовах випуску нових суверенних єврооблігацій, від 12 листопада 2015 року. Там, зокрема, зазначено, що будь-яким іншим учасникам, які не прийняли пропозиції щодо реструктуризації та обміну єврооблігацій, Україна не може надати кращі умови.

  Лісовенко наголосив: "Наша публічна та юридична позиція така: ми готові до діалогу, але в рамках тих обмежень, які є об'єктивними і які від нас не залежать. Вони поза нашим впливом, і ми маємо їх виконувати".

  Також він прокоментував погрози Росії звернутися до суду в разі відмови України погасити єврооблігації: "Ми готові до цього. Ці питання вже давно опрацьовані нашими юристами. Коли можливе звернення до суду, це питання не до нас". 

  Нагадаємо, чільник Кабміну Арсеній Яценюк неодноразово заявляв: у разі якщо Російська Федерація не прийме загальні для всіх українських кредиторів умови щодо реструктуризації боргу, то Україна готова розглядати це питання в суді.

  Попередній матеріал
  Блаттеру і Платіні заборонили займатися футбольною діяльністю 8 років
  Наступний матеріал
  В Авдіївці в ході спецоперації затримали майже 100 осіб - Тандіт
  Теги:
  Loading...