Фото Tut.by

РФ продовжує війну з їжею: 5 тонн білоруського м'яса облили "зеленкою"

"Россільгоспнагляд" зробив непридатним до вживання, і повернув до Білорусі 5 тонн м'яса.

Інспектори "Россільгоспнагляду" "здійснили денатурацію м'ясної сировини" – облили "зеленкою" 5 тонн м'яса, після чого відправили його назад до Білорусі. Про це повідомляє білоруський портал TUT.BY із посиланням на прес-службу російського відомства.

Інцидент трапився 18 січня у прикордонному пункті пропуску "Червона Гірка". Там "інспекторами проведена денатурація м'ясної сировини загальною вагою 5 тонн". Причиною такої поведінки із продуктом начебто став "факт ввезення в Росію з боку Білорусі продукції без ветеринарних супровідних документів і ознак проведення ветеринарно-санітарної експертизи", - кажуть у "Россільгоспнагляді".

У відомстві запевнили, що транспортування м'яса здійснювалося у непристосованих автомобілях, в умовах, які "не відповідають ветеринарно-санітарним вимогам", та ще й "з порушенням температурного режиму".

Денатурацію м'яса в Россільгоспнагляді провели, обливши яловичину діамантовою зеленню, тобто «зеленкою», і повернули в машинах власників назад в Білорусь. Загалом, денатурація продуктів – це зміна смаку харчового продукту, щоб зробити його непридатним для вживання в їжу.

Нагадаємо, напередодні у Росії знищили майже 15 тонн "замаскованого" американського салату.

Фото Tut.by

Фото Tut.by

Попередній матеріал
Держекоінспекція вимагає конфіскувати дельфінів трускавецького дельфінарію, яких утримують з порушенням норм
Наступний матеріал
Вчені заявили про відкриття нової планети у Сонячній системі

В Росії знищили майже чверть тонни турецьких мандаринів

Росія з 1 січня починає знищувати продукти з України та Туреччини

У Росії знищили понад 57 тонн контрафактних яблук та груш з Білорусі