telegraf.com.ua

Рейтинг економічної свободи: Україна на 162 місці

  Україна у Рейтингу економічної свободи займає 162-е місце серед 178 країн. Рівень економічної свободи в Україні за минулий рік майже не змінився.

  Лідером рейтингу знову став Гонконг. Про це свідчать дані рейтингу дослідницького інституту Heritage Foundation та видання The Wall Street Journal, повідомляє "Укрінформ".

  В індексі економічних свобод Україна займає 162-е місце, як і роком раніше, і входить до групи країн з так званою "пригніченою економікою", поруч у рейтингу Соломонові острови (161) та Демократична Республіка Конго (163). Білорусь у цій групі посідає 157-е місце.

  Водночас до позитивів віднесено посилення боротьби з корупцією, поліпшення ситуації з дотриманням прав власності та зростання інвестиційної привабливості.

  Загалом у рейтингу 178 держав - на першому місці, як і минулого року, перебуває Гонконг. До десятки країн з найвільнішими економіками також потрапили Сінгапур, Нова Зеландія, Швейцарія, Австралія, Канада, Чилі, Ірландія, Естонія і Велика Британія.

  У повідомленні йдеться, що Росія у рейтингу на 153-му місці, що означає погіршення результату одразу на десять позицій. 

  Нагадаємо, 21 січня голова представництва Світового банку в Україні оприлюднив прогноз зростання економіки України цього року.

  Попередній матеріал
  Суд продовжив розглядати справу Кернеса за підозрою у викраденні активістів Майдану
  Наступний матеріал
  Чергова атака Росії в Сирії: загинули діти

  Економічний форум-2016: український бізнес-ланч у Давосі

  Експерт: Гривню може укріпити тільки зростання економіки, а не транші від МВФ

  Голова представництва Світового банку в Україні оприлюднив прогноз зростання економіки України цього року

  МВФ прогнозує ріст світової економіки у 2016 році