5.ua

Рада виділила гроші на реконструкцію доріг державного значення в трьох областях

  Верховна Рада України затвердила зміни до бюджету щодо реконструкції доріг державного значення в Одеській, Волинській і Львівській областях.

  За відповідний законопроект сьогодні, 3 вересня, на пленарному засіданні парламенту проголосувало 234 народні депутати. Проект закону передбачає внесення зміни до бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській та Львівській областях з фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення. 

  Нагадаємо, нещодавно міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський в інтерв'ю "5 каналу" заявив, що на дороги в Україні виділені кошти, яких не вистачає навіть на "ямковий ремонт". 

  "Виділено було 1,7 млрд грн на експлуатацію всіх доріг, що підпадають під "Укравтодор". На сьогодні витрачено 1,2 млрд. Для того, щоб зрозуміти, що це означає, це менше ніж 10% від того, що необхідно для того, щоб зробити ямковий ремонт. Тобто виділили грошей, яких не вистачає навіть на ямковий ремонт так званий. Тобто кардинальну зміну якусь було важко зробити", - зазначив міністр.

  Попередній матеріал
  На Донеччині виявили схованку бойовиків з боєприпасами
  Наступний матеріал
  У Києві СБУ ліквідувала терористичне угрупування, яке планувало підірвати житловий будинок на Оболоні
  Теги:
  Loading...