долари пачки golosukraine.com

Рада ухвалила чотири закони для отримання від міжнародних партнерів $3,2 млрд

  Верховна Рада ухвалила закони, які мають розблокувати отримання від міжнародних партнерів $3,2 млрд.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Так, Міжнародним валютним фондом (МВФ) Україні буде надано $1,7 млрд другого транша кредиту EFF, додатково $1 млрд від Світового банку, 200 млн євро від Німеччини і $300 млн від Японії.

  Як пише видання, для розблокування співпраці з МВФ було ухвалення законопроекту №2045-а про поліпшення системи гарантування вкладів фізичних осіб і вирішення нагальних проблем з прозорістю та ефективністю роботи Фонду гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО).

  Два інші законопроекти з "пакету МВФ" - №2956 про механізми впливу на підприємства-боржники "Нафтогазу України" і №2873 щодо уточнення перебування під слідством Національного антикорупційного бюро.

  Для отримання фінансової підтримки від Світового банку за двома проектами на $1 млрд і пов'язаної з нею макрофінансової допомоги Японії і Німеччини був ухвалений законопроект №2029-а з урегулювання у сфері комунальних послуг, який має забезпечити єдиний підхід у сфері формування і встановлення тарифів.

  Як повідомляв 5.ua, Рада прийняла постанову про направлення внесеного Президентом України проекту змін до Конституції до Конституційного суду.

  Президент України Петро Порошенко в ході виступу в парламенті наголошував, що головною одиницею самоврядування стануть громади. Також він запевнив, що ніякого "особливого статусу" для Донбасу не передбачено.

  Попередній матеріал
  Екс-прем'єр Грузії розповів про кроки, які дозволять вибудувати стосунки з окупованими територіями
  Наступний матеріал
  У навчаннях в Україні візьмуть участь британські військові
  Теги:
  Loading...