5 канал

Пивоварський: суттєву різницю у наданні залізничних послуг українці відчують вже за півроку

Процедура корпоратизації "Укрзалізниці" йтиме кілька місяців, реформа залізничної галузі - декілька років.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський. "Сама процедура корпоратизації буде йти декілька місяців, це юридичне оформлення корпоратизації. Сама реформа залізничної галузі буде йти декілька років. В середньому на аналогічних ринках реформи відбувалися десь 5-7 років. Тобто це не буде одноденний реформаторський прорив", - сказав він.

За його словами, реформа залізничної галузі передбачає зміну управління та зміну підходів до фінансового менеджменту. "Зміна підходів до фінансового менеджменту - це означає, що значно більше коштів потрібно для того, щоб поліпшувати інфраструктуру, вагонне господарство, локомотивне господарство...в короткостроковій перспективі для пересічного українця, який користується залізницею...це означає, що повинна змінитися якість, технічний стан пасажирського парку".

Пивоварський також уточнив, що вже за півроку українці зможуть відчути різницю у якості наданні залізничних послуг. "Суттєва різниця повинна вже з'явитися протягом мінімум 6 місяців. Суттєва різниця в якості тієї ж білизни", - сказав він.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України прийняв новий статут для корпоратизованої "Укрзалізниці" і призначив виконувача обов'язків голови правління компанії.

Повну версію розмови з Андрієм Пивоварським читайте в рубриці Інтерв'ю

Попередній матеріал
СБУ затримала у Слов'янську "перевертнів у погонах" під час отримання 30 тис. грн
Наступний матеріал
Порошенко розповів, якою бачить Україну наприкінці своєї каденції