5 канал

Пишний: Українська влада вчиться на своїх помилках

Зовнішні кредитори позитивно оцінюють все, що відбувається в Україні.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив голова правління АТ "Ощадбанк" Андрій Пишний.

"Сам факт успішної реструктуризації і взагалі позитивних новин з цього фронту (про підвищення рейтингу Ураїни S&P - 5.ua), тому що це так само фронт фінансовий, економічний, свідчить про те, що зовнішні кредитори позитивно оцінюють, навіть попри можливі для себе якісь економічні ризики, все ж таки позитивно оцінюють речі, які відбуваються в країні вцілому: і взаємовідносини з МВФ, і реалізація того плану структурних реформ", - сказав він.

За його словами, в країні відбуваються дуже глибинні трансформації, які, на перший погляд, непомітні.

"Насправді в країні відбуваються дуже глибинні трансформації: вони, зазвичай, можливо непомітні і не відразу відчутні... Але я бачу, що на своїх помилках вчиться уряд, на своїх помилках вчиться українська влада, навіть попри абсолютно безпрецедентний рівень політичного популізму, який сьогодні панує в стінах українського парламенту... І результат, як бачимо, не забариться", - зазначив Пишний.

Голова правління АТ "Ощадбанк" наголосив: "Ми - неймовірний економічний потенціал, і я дуже сподіваюся, що такі рейтингові показники і такі позитивні зрушення будуть стимулювати (інвесторів - 5.ua)".

Нагадаємо, Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’s підвищило рейтинг України.

Повну версію розмови з Андрієм Пишним дивіться в рубриці Інтерв'ю.

Попередній матеріал
До підриву будівлі СБУ в Одесі причетні російські спецслужби (відео)
Наступний матеріал
Генпрокуратура не відкидає російський слід у розстрілах на Майдані
Теги:
Loading...