lada-autoline.ru

Провідні світові автомобільні бренди проігнорують найбільший у Росії автосалон

  Від участі у Московському міжнародному автосалоні у серпні 2016 року відмовилась більшість провідних автомобільних брендів

  Найбільше мотор-шоу Росії уже точно пропустять Toyota, Lexus, Volkswagen, Skoda, BMW, Audi, Honda, Acura і Volvo, передає Autonews.ru.

  За даними Комітету автовиробників Асоціації європейського бізнесу, цей список не повний: низка брендів ще не оприлюднили свого рішення щодо участі в шоу. Йдеться про Ford, Chery, Ferrari, Isuzu, Maserati, Porsche, SsangYong, Subaru і навіть російську компанію ГАЗ.

  Натомість про свою участь уже заявив інший російський виробник – АвтоВАЗ. Підприємство планує представити в Москві "весь модельний ряд і ще кілька сюрпризів".

  Джерело Autonews.ru на ринку говорить, що на рішення багатьох автовиробників не брати участь у ММАС 2016 могла вплинути низька ефективність заходу, який він пояснює невисокою якістю аудиторії порівняно з вартістю будівництва павільйонів, оренди площ у «Крокус-Експо» та іншими витратами в рамках автосалону. Ціни на оренду, як зазначає джерело, зафіксовані в євро, а не в падаючому російському рублі.

  У Toyota, групі Volkswagen (марки Audi, Skoda, Volkswagen, Bentley і Lamborghini), Volvo і BMW журналістам Autonews.ru вже офіційно підтвердили відмову від участі в автосалоні. Японці, зокрема, пояснили свою відсутність недоцільністю вкладати кошти у презентацію: "Toyota завжди дуже ретельно підходить до вибору проектів і відстеження їх ефективності. Всі проекти повинні бути виправдані з точки зору повернення інвестицій".

  Наразі свою участь підтвердили такі марки, як Kia, Hyundai, Nissan, Renault, Citroen, Infiniti, Jaguar, Land Rover, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Peugeot, Suzuki і UAZ.

  За даними Комітету автовиробників Асоціації європейського бізнесу (АЄБ), продаж нових легкових і комерційних автомобілів на російському ринку у 2015 році впав на 35,7% порівняно з 2014-м і становив 1,6 млн автомобілів. Падіння автомобільного ринку в Росії продовжилося і на початку 2016 року: в січні було реалізовано 81849 автомобілів (-29,1%) – це найгірший результат за останні шість років.

  Після більше двох років пропагандистської істерії, "антисанкцій" та "імпортозаміщення" Росія офіційно просить західні банки купити облігації держборгу РФ.

  Попередній матеріал
  В Антикорупційному бюро закінчився допит Ігоря Кононенка
  Наступний матеріал
  Кужель назвала переданий урядом звіт за минулий рік "сміттям"
  Loading...

  У РФ зараз говорять лише про війну, аби приховати провал державної політики - російський історик

  Росія не виконала жодного пункту Мінських домовленостей - МЗС України

  Порошенко обговорив з Байденом реформи та подальший тиск на Росію

  На території Росії обстріляли польську вантажівку

  У Росії почали продавати їжу в кредит

  Російський рубль відновив падіння