unian.net

Президент підписав закон про скасування ввізного мита на електромобілі

  Закон передбачає встановлення нульової ставки ввізного мита на транспортні засоби, оснащені електричними двигунами.

  Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" щодо ввізного мита на електромобілі", внесений групою народних депутатів України, повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

  Законом України №822-VІІІ, який був ухвалений Верховною Радою України 25 листопада 2015 року, встановлюється нульова ставка ввізного мита на транспортні засоби, оснащені електричними двигунами.

  Реалізація норм закону створює передумови для зменшення ціни на електромобілі та збільшення їх питомої ваги на українському автомобільному ринку. Це сприятиме охороні навколишнього природного середовища, забезпеченню енергетичної незалежності України, а також значною мірою спростить доступ українського населення до новітніх розробок та технологій. Закон набирає чинності з першого дня місяця, наступного за місяцем його опублікування.

  Як повідомляв 5.ua, 25 листопада 2015 року, Верховна Рада Україна ухвалила закон, згідно з яким від ввізного мита звільняються операції з ввезення в Україну транспортних засобів, оснащених електричними двигунами. 

  Попередній матеріал
  Необхідно зменшити присутність російського бізнесу в Україні - експерт
  Наступний матеріал
  Порошенко підписав закон щодо призначення пенсій родинам загиблих учасників Революції Гідності
  Теги:
  Loading...