фото прес-служба Президента України

Президент: Другий перегляд програми МВФ може бути завершений у жовтні

  Президент України Петро Порошенко повідомив, що другий перегляд програми Міжнародного валютного фонду може бути завершений у жовтні.

  Про це пише інформаційна агенція "Інтерфакс-Україна". 

  Про завершення перегляду розширеної програми фінансування для України від МВФ глава держави сказав у неділю, 6 вересня, під час спільного прес-брифінгу з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард.

  "Хочу наголосити, що до сьогоднішнього дня ми отримали лише 38 відсотків від загальної програми фонду, і ми домовилися про чіткий графік дій", - нагадав Порошенко. Він висловив надію, що переговори, які відбудуться восени між українською стороною і представниками МВФ, будуть плідними.

  "До нас приїжджає місія Міжнародного валютного фонду, яка продовжить свою роботу до 2 жовтня, і за підсумками роботи місії, я сподіваюсь, вони будуть успішними, бо ми рішуче налаштовані на реформи, ми домовились, що вже в жовтні можуть бути подані пропозиції на засідання Ради директорів Міжнародного валютного фонду", - додав чільник української держави. 

  Представник МВФ у свою чергу уточнила, що місія МВФ працюватиме в Києві до 2 жовтня. Зазначимо, що сторони зустрілися для обговорення фінансово-економічної ситуації в Україні, а також імплементації положень другого Меморандуму про економічну та фінансову політику двосторонньої програми.  

  Як писав 5.ua, місія Міжнародного валютного фонду прибуде в Україну 22 вересня. У центрі уваги Місії будуть питання продовження реформ, запровадження нової податкової політики, а також виконання зобов'язань України з подолання корупції.

  Попередній матеріал
  Яценюк заявив, що доходи місцевих бюджетів збільшились на 40%
  Наступний матеріал
  Службовий пес ДПСУ не пустив до Росії партію маріхуани
  Теги:
  Loading...