Прем'єр Словаччини обіцяє збільшити поставки газу до України

  Словаччина готова збільшити газові поставки для України вже з 1 березня.

  Про це під час зустрічі з президентом України заявив голова словацького уряду Роберт Фіцо.

  Раніше, під час міжурядової зустрічі прем’єр-міністр Словаччини зауважив, що для надання Україні більшого обсягу блакитного пального є усі технічні можливості. Фактично, надання газу зі Словаччини закриє на третину потреби України.

  За словами Петра Порошенка, Україна зацікавлена у створенні великого газорозподільчого центру, який би базувався на ринках Словаччини, Польщі, Угорщини та Чехії разом із Україною.

  "30 січня збільшені потужності до 40 мільйонів кубів. Повністю відповідає інтересам України і ми зацікавлені в якомога швидшому запуску реверсу зі Словаччини… Впевнені в тому, що створення, як ми і говорили в Братиславі, великого газового хабу на базі ринків країн Вишеградської п’ятірки - ми саме так домовилися використовувати цей термін - повністю відповідає інтересам всіх країн регіону", - заявив Порошенко.

  "Пане президенте, у мене добра новина для Вас щодо енергетичних питань. Від 1 березня ми готові на розв’язці Ужгород-Вояни надати більший обсяг газових поставок. Ми підвищуємо об'єм з 11,5 мільярдів кубічних метрів до 14,5 мільярдів кубічних метрів. Фактично ми виходимо на одну третю об’єму від потреб України", - сказав Фіцо.

  Попередній матеріал
  Судова система в Україні фактично перетворилась на "закрите акціонерне товариство" - Мін'юст
  Наступний матеріал
  Авіаквитки в Україні подорожчали на 30% за одну ніч

  Україна рекордно збільшила закупку газу в Словаччині

  У Словаччині розпочали монтаж станції для імпорту газу в Україну

  Україна збільшує реверс газу зі Словаччини

  Угорщина і Словаччина об'єднають газопроводи для реверсних поставок Україні