кабмін 5.ua

Представники українського та міжнародного бізнесу висловили претензії до уряду

  Корупція, податковий тиск і непрозоре відшкодування податку на додану вартість, такі претензії до уряду висловили представники українського та міжнародного бізнесу.

  На зустрічі з Прем'єр-міністром та економічним блоком уряду, чиновники переконували зокрема іноземних інвесторів у тому, що вкладати гроші в Україну вигідно і безпечно. Кабмін запропонував бізнесменам угоду: вони створюють нові робочі місяця, справно платять податки і беруть частину соціальних зобов'язань на себе. А уряд забезпечує прозору систему оподаткування і зменшення бюрократії. Однак швидких змін чекати не варто, зазначив прем'єр.

  "Які головні бар'єри для ведення бізнесу в Україні - 97% наших членів вважають, що на першому місці це корупція. Питання по корупції, воно лишається, і не бачиться якихось конкретних кроків, щоб це питання подолати", - сказав президент Американської торговельної палати Андрій Гундер.

  "Тут зараз присутні всі ті, хто впливає на економічну політику країни, окрім тих, хто безпосередньо впливає на боротьбу з корупцією. Думаю, що наступну зустріч я запропоную генеральному прокурору, голові національного антикорупційного бюро і інших правоохоронних органів, до чиєї компетенції відноситься безпосередньо боротьба з корупцією. Але ви знаєте, що навіть в бізнесі швидко нічого не буває. Це дуже складне будівництво і ми нічого без вас не збудуємо", - наголосив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  Попередній матеріал
  На Одещині зловили на хабарі двох податківців
  Наступний матеріал
  Кадиров погрожував Нємцову розстрілом 13 років тому - свідок
  Loading...