elise.com.ua

Представники Ахметова прокоментували припинення відшкодування ПДВ його заводам

  У групі "Метінвест", яка належить бізнесменові Рінату Ахметову, у зв'язку з припиненням відшкодування ПДВ деяким підприємствам запевнили, що перереєстрували всі свої заводи на територію, підконтрольну владі України.

  Про це повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ".

  У коментарі для "ЛІГАБізнесІнформ" представники компанії Ахметова заявили, що Харцизький трубний завод 2 вересня 2015 року був перереєстрований на території України, а зміна місцезнаходження Єнакіївського металургійного заводу нині в процесі завершення - 21 серпня збори акціонерів заводу прийняли відповідне рішення. Місцем юридичної реєстрації обох заводів є Маріуполь, що на Донеччині.

  У компанії також повідомили, що торговельна діяльність групи з 1 лютого 2015 року об'єднана в межах компанії "Метінвест-СМЦ" у Києві. "Ця компанія є ключовим каналом реалізації металопродукції "Метінвесту" в Україні", - наголосили в компанії Ахметова.

  Як повідомляв 5.ua, співробітники СБУ зупинили відшкодування ПДВ трьом підприємствам холдингу Ахметова "Метінвест", оскільки "їх юридичні та фактичні адреси, а також виробничі потужності знаходяться на територіях тимчасово контрольованих терористичною організацією "ДНР". А відповідно до положень Бюджетного кодексу України, здійснення видатків державного бюджету відбудеться тільки після повернення тимчасово окупованих терористами територій під контроль української влади.

  Попередній матеріал
  Криза в Сирії вигідна Росії, вона відволікає увагу світу від конфлікту в Україні – експерт
  Наступний матеріал
  Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо розвитку української цивільної авіації
  Теги:
  Loading...