5 канал

Представник "Нової країни" про податкову реформу: Необхідно зробити багато процесів автоматизованими

Треба запровадити електронний кабінет платника податків.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив співзасновник громадянської платформи "Нова країна" Валерій Пекар.

"Позавчора відбулася Національна рада реформ, на якій розглядався так званий "компроміс". Компроміс полягає в тому, щоб взяти найкращі напрацювання щодо адміністрування податків із законопроекту №3357 (ліберальна податкова реформа - 5.ua), а там досить ретельно виписані всі ті речі, які сьогодні цікавлять підприємців. Тому що всіх цікавить зниження можливостей податкової інспекції тиску на підприємців, обмеження корупції з їхнього боку, трансформування податкової поліції у щось принципово інше з її демілітаризацією, з позбавленням права перевірок, всіх дуже цікавить зменшення тиску інспекторів, а це означає, що все треба автоматизувати", - сказав він.

За його словами, Мінфін збирається взяти пропозиції із законопроекту №3357 і включити до свого проекту податкової реформи.

"Треба категорично зробити багато процесів, таких як відшкодування податків на додану вартість, автоматичними. Треба запровадити електронний кабінет платника податків. Ці пропозиції детально прописані у законопроекті №3357, і зараз Мінфін нам оголосив, що він має намір взяти ці пропозиції і також включити у свою пропозицію", - зазначив Пекар.

Попередній матеріал
СБУ провела спецоперацію у Красногорівці – затримано 85 осіб (відео)
Наступний матеріал
Суд залишив без змін запобіжний захід для екс-керівника київської СБУ, якого підозрюють у розгоні Євромайдану
Теги:
Loading...