Гонтарева 5.ua

Повне скасування валютних обмежень очікується до середини 2016 року - Гонтарєва

  Національний банк України має намір повністю зняти валютні обмеження, запроваджені у вересні минулого року і лютому 2015 року, ближче до середини 2016 року.

  Про це повідомила глава Нацбанку Валерія Гонтарєва у відеозверненні до учасників Одеського фінансового форуму, що відкрився сьогодні, 24 вересня, передає "Інтерфакс-Україна"

  "Ми почали поступову лібералізацію всіх наших адміністративних обмежень. Більше того, наше завдання на сьогодні не тільки прибрати всі адміністративні обмеження, які були введені у вересні минулого року і в лютому цього року, але ми хочемо вийти з цих обмежень в абсолютно нове життя, життя без декрету про валютне регулювання, датованого 1993 роком. Він застарів ще 1998 року. Ми вже почали лібералізацію і поступове скасування обмежень, але повне скасування ми готуємося зробити, напевно, до середини наступного року", - сказала вона.

  Гонтарєва  пояснила, що НБУ вводив адміністративні обмеження виключно тому, що у країні не працювали інші інститути влади: податкова, митниця, фінмоніторинг, судова система, прокуратура, регулювання ринку держфінпослуг і ринку цінних паперів.

  "Однозначно лібералізація ринку, яка нас чекає, має на увазі, що всі інші інститути влади почнуть добре працювати, і ми в це віримо, ми допомагаємо їм здійснювати наші реформи", - сказала глава Нацбанку.

  Нагадаємо, на початку вересня Нацбанк України пом'якшив низку валютних обмежень.

  Попередній матеріал
  На Запоріжжі суддю упіймали на хабарі у 30 тис. грн
  Наступний матеріал
  Тимчук: У Донецьку зафіксовано переміщення до 800 озброєних людей з шевронами ЗС РФ
  Теги:
  Loading...