порошенко_Антонов 5.ua

Порошенко розраховує на відновлення держзамовлення для державного підприємства "Антонов"

  Глава держави окреслив завдання перед новим керівництвом держпідприємства "Антонов".

  Про це глава держави заявив під час відвідин цього підприємства напередодні його участі у Всесвітній авіаційній виставці Le Bourget-2015. Він також зазначив, що об’єднання держпідприємства "Антонов" з державним концерном "Укроборонпром" надасть поштовх розвитку вітчизняного авіабудування, повідомляє прес-служба Президента.

  "Лише декілька країн світу володіють таким потенціалом і такими технологіями, які сьогодні в Україні уособлює "Антонов". Дуже сподіваюся, що останнє рішення Уряду, коли об'єднуються літакобудівний потенціал "Антонова" з можливостями "Укроборонпрому", дасть свою синергію", – наголосив Порошенко.

  Окрім цього, він звернув увагу на можливість розвитку співпраці "Антонова" з іноземними партнерами. Зокрема, з країнами-членами НАТО.

  За словами Порошенка, сучасних зразків авіатехніки потребують і Збройні сили України. Зокрема, він наголосив на необхідності сконцентрувати роботу авіапідприємства на вітчизняних безпілотниках, захищених від перехоплення.

  Як повідомляє прес-центр, глава держави поставив завдання новому керівникові – виконувачу обов’язки президента – генерального конструктора Михайлу Гвоздьову та уточнив завдання для конструкторського бюро.

  Попередній матеріал
  На Луганщині зранку точилися бої між терористами та українськими бійцями - Москаль
  Наступний матеріал
  У столиці розпочався фестиваль українсько-грузинської дружби
  Теги:
  Loading...