president.gov.ua

Порошенко підписав зміни до держбюджету – армія додатково отримає більше 5 млрд грн

  Зміни викликані потребами Міноборони у забезпеченні бійців речовим майном і харчуванням, а також здійснення виплат сім'ям загиблих і пораненим.

  Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до державного бюджету на 2015 рік щодо збільшення видатків для потреб оборони і безпеки, повідомляє "Інтерфакс-Україна". Парламент прийняв вищевказаний закон 17 липня.

  Перший заступник міністра фінансів Ігор Уманський, представляючи документ у парламенті, пояснив необхідність у додаткових коштах так: "Ці зміни викликані потребами Міністерства оборони в першу чергу на забезпечення речовим майном, здійснення виплат сім'ям загиблих, пораненим і забезпечення харчування". За даними чиновника, для отримання вказаних грошей уряд запропонував головним розпорядникам бюджетних коштів скоротити власні витрати приблизно на 3% і направити їх на потреби оборони. Наразі за деякими статтями того ліміту асигнувань, які передбачені до кінця року, Збройним силам України вистачає лише до середини серпня.

  Законопроектом було передбачено збільшення видатків на фінансування заходів з проведення Антитерористичної операції в сумі майже 5,3 млрд грн у межах затверджених показників держбюджету на 2015 рік.

  Сьогодні ж стало відомо, що Міністерство оборони України завершило розробку проектів стратегічних документів в оборонній сфері, зокрема воєнної доктрини.

  Попередній матеріал
  "ЗАЗ" оштрафували за забруднення системи водовідведення Запоріжжя
  Наступний матеріал
  Російський рубль опустився до рівня лютневого обвалу
  Теги:
  Loading...