president.gov.ua

Порошенко підписав закон про реструктуризацію держборгу

  Президент України Петро Порошенко підписав законопроект щодо реструктуризації державного боргу України.

  Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо реструктуризації державного та гарантованого державою боргу та його часткового списання) був підписаний в п’ятницю, 18 вересня.

  Відповідне повідомлення опубліковане на сайті Верховної Ради України. Там, зокрема, зазначено, що документ із підписом глави держави повернуто до парламенту сьогодні.

  Як повідомляв 5.ua, народні депутати проголосували за реструктуризацію державного боргу України напередодні, 17 вересня. Зазначимо, що пакет законопроектів про реструктуризацію державного боргу складався з трьох документів, за кожен з яких народні обранці віддали понад 300 голосів.

  Законопроекти "Про внесення змін до Бюджетного кодексу", "Про цінні папери та фондовий ринок", змін до "Перехідні положення" Податкового кодексу щодо реструктуризації державного і гарантованого державою боргу і його часткового списання представляла міністр фінансів Наталія Яресько.

  Нагадаємо, ці законодавчі рішення стали можливі після того, як Україна домовилася з основними кредиторами про списання 20% номіналу боргу. Глава міністерства фінансів Наталія Яресько повідомила про досягнення згоди щодо списання $3,8 млрд боргів з $19,3 млрд. Погашення суми в $15,5 млрд, що залишилася, відтермінували до 2019 року.

  Попередній матеріал
  СБУ: Екс-голова Апеляційного суду Чернушенко може бути офіцером ФСБ
  Наступний матеріал
  Бойовики чинять збройні провокації у зоні АТО: застосовують зенітки та міномети
  Теги:
  Loading...