ipress.ua

Порошенко підписав закон про ратифікацію угоди з ЄІБ про кредит на відновлення України

  Президент України Петро Порошенко підписав закон №346-VIII "Про ратифікацію фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України")".

  Про це йдеться в повідомленні прес-служби Глави Української держави.

  Відповідно до Фінансової угоди, ЄІБ надасть Україні кредит у розмірі 200 млн євро на реалізацію протягом 2015–2020 років низки заходів задля подолання негативних наслідків геополітичних подій у східних регіонах, в тому числі забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, відновлення головних інфраструктурних об'єктів на території районів Донецької і Луганської областей, які підконтрольні українській владі.

  Кредит буде надаватися у вигляді траншів у розмірі від 15 до 40 млн євро. Серед основних заходів - відновлення інфраструктури та поліпшення умов постачання комунальних послуг (централізованого водопостачання та водовідведення, постачання електроенергії, централізованого теплопостачання), ремонт автомобільних шляхів, залізничних колій, мостів, а також ремонт пошкоджених адмінібудівель та соціальної інфраструктури.

  Також в рамках Проекту передбачаються реалізація низки інфраструктурних проектів у Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях, а також створення умов для повернення тимчасово переміщених осіб у місця їх попереднього проживання.

  Дана фінансова угода була підписана 22 грудня 2014 року в Києві прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком та віце-президентом Європейського інвестиційного банку Ласло Бараньяємом.

  Попередній матеріал
  Доповідь Нємцова: Російська влада вербує, озброює і перекидає бойовиків на Донбас
  Наступний матеріал
  Прес-служба Кремля цензурувала московську заяву Меркель про Крим

  ЄІБ дасть 400 млн євро для малого і середнього бізнесу України

  ЄІБ надасть 200 млн євро кредиту на відновлення Донбасу - Зубко

  ЄІБ позичить українським вишам 108 млн євро на енергозбереження

  ЄІБ хоче вкласти в українську економіку 3 млрд євро