Порошенко: Альтернативи транзиту російського газу через територію України не існує

  Президент України Петро Порошенко припустив, що угоду про транзит російського газу через територію України подовжать після 2019 року.

  Про це він заявив на прес-конференції з президентом Болгарії Росеном Плевнелієвим. Порошенко зауважив, що також допускає варіант закупівлі блакитного пального для Європи на українсько-російському кордоні.

  "Україна зацікавлена в забезпеченні енергетичної безпеки Європейського союзу. Я не виключаю, якщо цього не буде, і ми домовимося з Європейським союзом, то тоді будемо купляти газ для всієї Європи на українсько-російському кордоні. Впевнений, що і транзит через Україну і транзитна угода між НАК "Нафтогаз" і "Газпромом", або між Україною і Росією, після 2019 року буде продовжена. Бо альтернативи цьому ні економічної, ні будь-якої іншої розумної не існує", - сказав Порошенко.

  Нагадаємо, Плевнелієв у ході візиту до Києва підкреслив, що Болгарія не визнає і ніколи не визнає анексію Криму та Севастополя Російською Федерацією. Він наголосив, що вихід із "донбаської кризи" має відбуватися через виконання Мінських угод.

  Попередній матеріал
  У Японії помер найстаріший чоловік планети
  Наступний матеріал
  Бойовики хочуть демілітаризації Широкиного, оскільки не можуть прорвати оборону українських військ – Селезньов