5.ua

Політтехнолог: Україна зробила помилку, коли погодилася на тристоронній формат переговорів щодо ЗВТ із Євросоюзом

На думку Тараса Березовця, російська сторона, яка бере участь у тристоронніх переговорах щодо зони вільної торгівлі України із Євросоюзом, намагається затягнути процес її реалізації.

"Мені здається, що це було взагалі помилкою України, що вона погодилася на подібний формат консультацій. Але, з іншого боку, Україна всі останні місяці відмовляється враховувати будь-які російські коментарі чи російські зауваження", - сказав політтехнолог, директор компанії Berta Communications в ефірі "5 каналу" у понеділок, 21 грудня.

Разом із тим він пояснив, чому російська сторона бере участь у переговорах щодо ЗВТ: "Вони не втрачають надії, хоч вони і програли боротьбу за зону вільної торгівлі, але йде намагання все одно якимось чином це зупинити, бюрократично затягти, тому що кожні консультації – це відкладання в часі запровадження зони вільної торгівлі з тих чи інших позицій".

Нагадаємо, сьогодні в Брюсселі відбулася тристороння зустріч України, ЄС і Росії щодо впровадження зони вільної торгівлі України із країнами Європейського Союзу. 

Попередній матеріал
На Вінниччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого на Сході прикордонника Віктора Соколовського
Наступний матеріал
Спецоперація в Авдіївці: СБУ затримала чотирьох бойовиків